Papermate Inkjoy Gel kalemlerle okulda yazı vakitleri eğlenceye dönüşüyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen yapısı ve çabuk kuruyan özel mürekkebi nedeniyle tercih edilen Inkjoy Gel serisi, 14 renk seçeneğiyle hem hayalleri hem keyifli yazı deneyimini hem de kaliteyi iç içe sunuyor.

Yeni eğitim-öğretim hayatının başlamasıyla yumuşak ve akıcı yazı keyfinin yanına enerji ekleniyor ve ortaya Papermate’in Inkjoy Gel kalemleri çıkıyor. 14 farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap eden kalemler insan sağlığına zararlı maddeler içermediği gibi çabuk kuruyan özel mürekkebiyle de öğrencilere her zaman güven veriyor, onlara zaman kazandırmak bir yana zamanın ta kendisine hükmediyor. Ödev, sunum veya proje hazırlarken rahatlıkla kullanılan Inkjoy Gel kalemler, günlük yazı alanının asla vazgeçilmeyen markalarından Papermate’in eşsiz bir ürünü.

Yazı yarım kalmayacak
Modernizmin sağlık ve kaliteyle bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan Inkjoy Gel kalemlerle rahat ve sorunsuz şekilde yazma isteği gerçekleşiyor. Jel kalemlerin uzun sürede kurumasından dolayı mürekkebin yüzey üzerinde dağılması sorunu Papermate Inkjoy Gel ile minimum seviyeye iniyor. Böylece proje çalışmaları, yazılar yarım kalmıyor, enerji sorunsuzca akmaya devam ediyor. Papermate Inkjoy Gel Kalemler, KDV dahil 11,30 TL'den alıcılarını bekliyor.