İstanbul Havalimanı'nda Burger King keyfi!

Türkiye genelinde Burger King, Popeyes, Arby's ve Sbarro ile dört global, Usta Dönerci ve Döner Stop ile de iki ulusal olmak üzere toplam altı markanın işletmecisi olan TAB Gıda, Burger King, Popeyes ve Sbarro restoranları ile İstanbul Havalimanı'nda H-01 ve D-07 HPÖ'de (Pasaport öncesi) lezzet tutkunlarını ağırlayacak.

http://www.gokyuzuhaberci.com/haber.php?id=51205

İstanbul Havalimanı sorun olmaya devam ediyor!

İstanbul Havalimanı ile ilgili eleştiriler bitmek bilmiyor. Uzmanlar, İstanbul Havalimanı'nın proje aşamasından bugüne çözülemeyen sorunlarının ciddi bir uçuş güvenliği tehtidi oluşturduğuna dikkat çekiyor.

http://www.gokyuzuhaberci.com/haber.php?id=51204

Kabin memurları -hostesler ne kadar maaş alır?

Kabin memurları, pilotların ardından havacılık sektöründe en dolgun ücret alan uçuş ekipleri arasında yer alıyor. Ortalama 10-15 Bin TL ile işe başlayan kabin memurları, 2-3 yıl için maaşlarını ikiye katlıyor. Kabin Amiri olduklarında da yaklaşık 20-30 Bin TL maaş alıyor.

http://www.gokyuzuhaberci.com/kabin-memurlari-hostesler-ne-kadar-maas-alir-50957.html

Pegasus'tan 69 ve 99 TL lik kampanya!Son gün 14 Ağustos!

Pegasus Havayolları yeni kampanyasıyla 780 bin koltuğu hafta içi 69 TL, hafta sonu da 79 TL'den satışa sundu. 14 Ağustos'a kadar kampanya biletinden alanlar, 10 Şubat-28 Mart 2020 arasında promasyonlu bilet fiyatlarıyla seyahat edebilecek.

http://www.gokyuzuhaberci.com/pegasus-tan-69-ve-99-tl-lik-kampanyason-gun-14-agustos-51165.html

İstanbul havalimanı'nda 4 saatlik odalar!

YOTEL'in İstanbul Havalimanı'nda Konaklamalar gecelik değil, saatlik. Minimum dört saat olarak satılıyor, fiyatı 70 euro. 12 metrekarelik kabinlerde, duş alınabilecek bir banyo, televizyon, yatak ve küçük bir çalışma masası yer alıyor.

http://www.gokyuzuhaberci.com/video.php?id=51180

Açıklama değil itiraf

Adı İstanbul konulan bu havalimanı, uzun zaman "İstanbul'un üçüncü havalimanı" diye kamuoyuna takdim edildi. Ama gördüğümüz gibi İstanbul'un üçüncü havalimanı olmadı! Olamaz da!

http://www.gokyuzuhaberci.com/haber.php?id=51214