Fraport TAV Antalya Havalimanı yönetimi, çalışanları ve aileleri, Antalya Lara Beach'te 2 gün boyunca devam eden aile gününde buluştu. Etkinlikte havalimanı yönetimi mangalın başına geçti, pişirdikleri etleri personele ikram etti.

Fraport TAV Antalya Havalimanı yönetimi ve çalışanları, Fraport TAV Antalya Havalimanı aile gününde bir araya geldi. Fraport TAV Havalimanı TAV Genel Müdürü Deniz Varol, Fraport TAV Havalimanı Fraport Genel Müdürü Bilgihan Yılmaz'ın yanı sıra departman müdürleri, çalışanları ve ailelerinin katıldığı etkinlikler, çeşitli yarışmalar ve oyunlar ile 2 gün boyunca devam etti. Büyükten küçüğe tüm katılımcılar halat çekme, çuval yarışı, şişme oyunların tadını çıkardı.

Aile günü etkinliklerinde mangalın başına Fraport TAV Antalya Havalimanı TAV Genel Müdürü Deniz Varol'un yanı sıra diğer departman müdürleri geçti. Pişirdikleri etleri, personeline ikram eden müdürler, herkese keyifli anlar yaşattı. Fraport TAV Antalya Havalimanı ailesi 2 gün süren kutlamalar ile yoğun ve başarılı geçen 2019 Yaz sezonuna veda etti.