AtlasGlobal, birçok farklı pozisyonda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Alımların farklı eğitim seviyelerinde farklı kadrolara yapılacağı ve adayların ilgili ilana uygun şartları sağlaması gerekmektiği belirtildi.

Şirketin alım yapacağı kadrolar arasında Bilet Satış Süpervizörü, Ekip Tahsis Memuru, Engelli Personel- Genel Müdürlük, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Grafik Tasarım Uzmanı ve Genel Muhasebe Yöneticisi gibi pozisyonlar yer alıyor.

Ekip Tahsis Memuru Alımı

İlgili pozisyona başvurular için adayların sağlaması gereken şartlar arasında Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olma, tercihen konusunda 2 yıl deneyimli, orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve planlama yeteneği gelişmiş, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, vardiyalı olarak çalışabilecek olan adayların başvuruları kabul edilecek.

Bilet Muhasebe Yöneticisi

AtlasGlobal tarafından ilgili pozisyona gerçekleştirilecek olan alımda adayların Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun olmaları, alanda 7 yıl tecrübeye sahip olmaları, SAP FI bilen, İngilizce ve tek düzen hesap planına hakim ve MS Office uygulamalarını bilen adayların başvuruları alınacak.

Engelli Personel Alımı

Adayların bu pozisyon için sağlaması gereken şartlar arasında lise veya önlisans mezunu, tercihen ofis ortamında tecrübesi olan,MS Office uygulamalarına hakim,Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden ve yüzde 40 ve üzeri engel raporu bulunması şartları yer alıyor.

Genel Muhasebe Yöneticisi

İlgili pozisyon için adayların sağlaması gereken şartlar arasında, Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,Muhasebe ve/veya mali işler bölümlerinde minimum 7 yıllık mesleki tecrübeye sahip, Finansal tablo ve raporlama konularında tecrübeli, Yasal mevzuata ve tekdüzen hesap planına hakim,SAP bilgisine sahip,SMMM belgesi olan,İngilizce bilen, UFRS bilgisi olan,MS Office programlarına hakim, ileri derecede Excel bilen adaylar aranıyor.

AtlasGlobal bu kadroların yanı sıra farklı pozisyonda da alım yapmakta olup ilgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için TIKLAYIN