Mükellef bir bayram sofrası kuran “Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, tüketicilerin güvenli alışveriş deneyimiyle, evlerinden hiç çıkmadan, enfes lezzetlere ulaşmalarını sağlıyor.Başta çocuklar olmak üzere tüm aileyi mutlu edecek olan Domino’s lezzetleri en cazip fiyatlarla sunulurken, doyasıya pizza keyfi yaşamak isteyenler 1 Orta Boy fiyatına 3 Orta Boy pizza alarak bayram neşesine neşe katıyor.

“Mahallenizin Pizzacısı” Domino’s, bayram tatiline pizzayla neşe katmak isteyen lezzet severler için mükellef bir sofra kuruyor. www.dominos.com.tr adresinden Domino’s mobil uygulamasını cep telefonlarına indiren ve Ye-Kazan’a üye olanların bayram coşkusu, her siparişte kazandıran fırsatlarla daha da artıyor.

Bayram boyunca Domino’s’un enfes lezzetleriyle sofralarını donatmak isteyenler, 1 Orta Boy pizza fiyatına, 3 Orta Boy pizza sipariş ederek, eve siparişte cazip fiyatlarla doyasıya pizza keyfi yaşamanın tadını çıkarıyor.

Sen #Evde Kal, lezzetler güvenle gelsin!

Domino’s Sofrası’nın leziz pizzalarının yanı sıra çeşit çeşit Ekmek Arası ve Dürümos’larla zenginleşen bayram sofraları, hem yetişkinleri hem de çocukları mutlu ediyor. Online sipariş kolaylığıyla tüketicilerin kapısına gelen Domino’s lezzetleri, Temassız Teslimat güvencesiyle pizza severlerin sağlık ve iç huzuruyla en sevdikleri lezzetlere ulaşmalarını sağlıyor.

Domino’s fırınında 245 derecede piştikten sonra el değmeden paketlenen ürünler, kutuyu ilk siz açın diye özel olarak etiketlenerek, temassız teslimatla kapınıza getiriliyor. Bayram sofralarını Domino’s Sofrası’na çeviren lezzet severler, yeni ve güvenli alışveriş deneyimiyle bayramı evlerinde, neşe içinde geçiriyor.

Unutmayın, Mahallenin Pizzacısı Domino’s haftasonu ve Bayram’da da eve servis hizmetiyle sizin için çalışmaya devam ediyor. Güvenle, Sağlıkla, Afiyetle!

Domino’s hakkında

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s, bugün dünyada 85 ülkede toplam 16 binden fazla restoran işletiyor ve 2018 itibarıyla yıllık perakende satışları 13,5 milyar ABD Doları’nı aşıyor. Domino’s, ülkemizdeki faaliyetlerini 24 yıldır sürdürüyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 72 ile yayılmış 550 şubesi, Gebze, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki fabrikalarıyla Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, Domino’s Pizza’nın Türkiye’deki evlere servis cirosunun yüzde 64’ünü, dijital kanallardan alınan siparişler oluşturuyor. Domino’s Pizza’nın lezzet yolculuğu, dalında kızarmış olgun domateslerinin titizlikle hasat edilmesiyle başlıyor. Gizli baharat formülü ile harmanlayarak ürettiği nefis pizza sosunu, İtalyan mozzerella üretim teknikleriyle ürettiği mozzerella ile birleştiriyor. Pizzalarda sucuk, sosis pepperoni, jambon gibi zengin şarküteri ürünleri kullanılıyor.