YUSUF ZENGİN

BTA Food&Services Group’un Ankara Esenboğa Havalimanı’ndaki çalışanı Milli sporcu Dilem Akyüz, İşitme Engelliler Türkiye Masa Tenisi Şampiyonu oldu. Başarılı sporcu Akyüz, BTA tarafından ‘Teşekkür Belgesi’ ile kutlanarak ödül yönetmeliği çerçevesinde mükafatlandırıldı.

İşitme Engelliler Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası geçen hafta Eskişehir’de gerçekleştirildi. Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda yapılan şampiyonaya 15 ilden, 20’si kadın ve 47’si erkek olmak üzere toplam 67 sporcu katıldı. BTA çalışanı Dilem Akyüz’ün de formasını terlettiği Ankara Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Spor Kulübü, hem kadınlar hem de erkeklerde Türkiye Şampiyonu olarak organizasyona damgasını vurdu.

ODASI KUPALARLA DOLU!

Milli sporcu Dilem Akyüz, bu büyük başarısının ardından Mart ayında Bulgaristan’da gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası’nda yeniden ay yıldızlı forma ile mücadele edecek. Gerek kulüp, gerek milli formayla sayısız başarıya imza atan Akyüz’ün odası madalya ve kupalarla dolu.

TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ!

BTA Esenboğa ailesinin genç ve güler yüzlü bireyi Diler Akyüz, 1997 Ankara doğumlu. Ailenin iki kız çocuğundan biri olan Akyüz, Ankara Zübeyde Hanım Lisesi Yiyecek Hizmetleri Mutfak Bölümü mezunu. 3 ay önce BTA’ya katılan genç arkadaşımız, çalışkan ve pozitif yapısıyla kısa sürede ekibimize uyum sağladı.

Milli sporcu Dilem Akyüz, BTA Türkiye Bölge Direktörü Kerem Arman ve BTA Ankara İnsan Kaynakları Müdür Vekili Burcu Gerçek tarafından Teşekkür Belgesi ile kutlanarak, ödül yönetmeliği çerçevesinde mükafatlandırıldı.