YUSUF ZENGİN

BTA Catering Services İcra Kurulu Başkanı Saadettin Cesur, 3. Havalimanı'na taşınma öncesi tüm çalışanlara 1 maaş ikramiye verileceğini müjdeledi.

BTA Yönetim Kurulu Başkanı Saadettin Cesur, Atatürk Havalimanı'nda çalışanlarla biraraya gelerek 3. Havalimanı'na taşınma konusunda bilgi verdi. Dış Hatlar Terminali Deniz Kafeterya'da saat 15.00 ile saat 16.00 arasında çalışanlarla biraraya gelen Cesur'a, TAV İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Hakan Öker ve BTA İnsan Kaynakları Direktörü Murat Sağışman da eşlik etti.

AÇILIŞ BELLİ DEĞİL

Şirket çalışmaları ve 3. Havalimanı'na taşınma konusundaki son gelişmeleri anlatan Cesur ve diğer yetkililer, toplantıya katılan çalışanların sorularını da yanıtladı. Cesur, 3. Havalimanı'nın açılış tarihi ile ilgili kendilerine henüz resmi bir bilgilendirme yapılmadığına dikkat çekerek, bu yüzden daha önce işten çıkacaklar için imzalatılan ihbarnamelerin de iptal edildiğini söyledi.

HERKESE İKRAMİYE

Saadettin Cesur konuşmasında, tüm çalışanlara bir maaş ikramiye de verileceğini açıkladı. 3. Havalimanı'na geçtikten sonra personel ihtiyacı doğabileceğini de dile getiren Cesur, alımlarda eski çalışanlara öncelik tanıyacaklarını bildirdi.