YUSUF ZENGİN

BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur,Havalimanlarının yanı sıra diğer yaşam alanlarında da yiyecek-içecek hizmeti sunan BTA Catering Services, İstanbul Deniz Otobüsleri’ndeki (İDO) faaliyetinin 7. yılını kutluyor.

BTA, 7 yıl önce İDO’da İstanbul Deniz Otobüsleri tarafından işletilen 17 araba vapuru ve 12 iskeledeki 16 yiyecek ve içecek noktasındaki operasyonu devralmıştı. Şirket şimdi de deniz yolu ulaşımını tercih eden yolculara özel olarak geliştirilen Seferi markası ile İDO’nun Sirkeci, Bakırköy, Kabataş, Yalova, Topçular iskelelerinde ve ayrıca 18 arabalı vapurda, 5 deniz otobüsünde, 6 hızlı feribotta faaliyet gösteriyor. Seferi Marketler ise İDO Yenikapı İskelesi’nde 2 ve hızlı feribotlarda 4 olmak üzere 6 dükkanla hizmet sunuyor. Bugün toplamda 40 farklı lokasyonda servis veren Seferi markasının yolculara sağladığı kolaylıklar da azımsanmayacak cinsten.

Unlu mamuller, tost çeşitleri, sıcak ve soğuk sandviçler, çay, kahve, soğuk meşrubat çeşitleri, paketli ürünler Seferi Büfelerden soruluyor. Seferi Marketler ise yolcuların anlık ihtiyaçlarına çare oluyor ve gazete, dergi, cd gibi birçok ürünü bünyesinde barındırıyor. Yolculuk esnasında, öncesinde veya sonrasında ihtiyacınız olan hemen her ürünün tedariğini sağlayan Seferi’ler ile yolculuk oldukça keyifli bir hal alıyor!

Seferi’nin yer aldığı lokasyonlar ise şunlar:

İstanbul Yenikapı İskelesi, Eskihisar İskelesi, Hızlı Feribotlar, Deniz Otobüsleri, Arabalı Vapurlar, Yalova Hızlı Feribot İskelesi, Topçular İskelesi, Medine Havalimanı, Antalya Gazipaşa Havalimanı, Bodrum Havalimanı.