YUSUF ZENGİN

Atatürk Havalimanı çalışanları, hüzünlü bir veda organizasyonu düzenledi. Devlet Hava Meydanları İşletmesi ((DHMİ) Atatürk Havalimanı çalışanları ile TAV Havalimanları personeli Havalimanı'nın kapanışı sonrası kahvaltıda bir araya geldi.

DHMİ Kart Basım Büra Amirliği çalışanları ile Atatürk Havalimanı işletmecisi TAV'ın Personel Müdürlüğü çalışanları, DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürlüğü binasında kahvaltılı bir organizasyonda buluştu. Düzenlenen kahvaltıya; DHMİ Kart Basım'dan Mehmet Kırlar, Musa Kalkus, Turgut Aydın, Mehmet Gürhan ve diğer çalışanlar ile TAV Personel Müdürlüğü'nden Ekrem Yaşar Mola, Hüseyin Alın, Emir Haşim Cohan, Muhammed Arif Mola ve Levent Alın katıldı.

İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amirliği Özel Kalem'inde göreve başlayan Turgut Aydın, 20 yılı aşkın bir süredir Atatürk Havalimanı'nda görev yaptıklarını ve bir aile ortamı oluştuğuna dikkat çekerek, bu sürede TAV çalışanlarıyla da çok koordineli ve başarılı çalışma yürüttüklerini söyledi. Atatürk Havalimanı'nın kapanmasının burukluğunu yaşadıklarını dile getiren Aydın, İstanbul Havalimanı'nda da aynı heyecan ve azimle çalışma yürüteceklerini ifade etti.