Timberland tekne ayakkabıları hem şehir hayatının hem de tatil bavulunun en iyi eşlikçisi. Sağlam ve zarif görünümü kadar rahatlığı ve dayanıklılığıyla da 40 yıldır her ortamda kabul görmeyi başaran tekne ayakkabıları bu sezon minik dokunuşlarla yenilenen modellere de sahip.

Hem kadınlar hem de erkekler için yaz aylarının öne çıkan ürünleri arasında zamansız, her sezon trendlerin arasında girmeyi başaran ikonik Timberland tekne ayakkabıları var. Bu sezon, Timberland tekne ayakkabıları inovatif ve minik dokunuşlarla yenilenen modellerle de karşımızda.

40 yıl önce ilk kez piyasaya sunulduğundan bu yana evrilerek hayatımızda kalmaya devam eden Timberland tekne ayakkabıları, sağlam ve zarif görünümü kadar rahatlığı ve dayanıklılığıyla da her ortamda kabul görmeyi başardı. Ve yıllar yılı şehir hayatında konforlu şıklık arayanlardan, tecrübeli denizcilere ve uluslararası trendsetterlara uzanan geniş bir kitle tarafından benimsendi.

Tekne ayakkabıları koleksiyonu dayanıklı kauçuk tabanı, aşınmayan pirinç bağcık delikleri, ince el işçiliği detayları, iz yapmayan ve kaymaya yivli tabanıyla her sezon olduğu gibi bu sezon da gözde.

İkonik Timberland tekne ayakkabıları bu sezon, minik dokunuşlara sahip yenilikçi modelleriyle de karşımızda. Köklü bir mirası yenilikle buluşturan Camden Falls modeli ekstra yastıklama için ortholite tabanıyla dikkat çekiyor. Tidelands modeli ise klasik stile modern bir dokunuş için SensorFlex taban ve bağcıksız bir alternatife de sahip.

Mağazalarda ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde yerini alan klasik Timberland Tekne ayakkabıları koleksiyonu 699 TL, Tidelands ve Camden Falls modeli ise 799 TL.

Dış etkenlere karşı korumalı yağlı deriden üretilmiş, kişiselleştirilebilir tek parça bağcıklı, klasik tekne ayakkabılarının yeniden yorumu Heger's Bay modeli ise 999 TL. Keten Union Wharf modelin fiyatı ise 399 TL.