Airport Hotel’de düzenlenen veda yemeğine Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ercan Çakmak, TAV Genel Müdürü Kemal Ünlü, Atatürk Havalimanı DHMİ Baş Müdürü Celal Özuğur, TAV Güvenlik Genel Müdürü Yusuf Acıbiber, BTA-Airport Catering Genel Müdürü Sadettin Cesur ile havalimanındaki resmi ve özel kuruluşların yöneticileri katıldı.
Aynı yemekte Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Yolcu Salonu Gümrük Muhafaza Müdürü Osman Aksu da İpsala Gümrük Muhafaza müdürlüğüne atandığını açıkladı.
Atatürk Havalimanı Vali Yardımcısı Mehmet Ali Ulutaş ve TAV İstanbul Genel Müdürü Kemal Ünlü, başarılı ve dürüst çalışmalarından ötürü her iki müdüre de teşekkür belgesi ile başarı plaketi hediye etti.
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Yolcu Salonu Gümrük Müdürlüğüne Öktan Atay atanırken, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Yolcu Salonu Gümrük Muhafaza Müdürlüğüne kimin getirileceği henüz belirlenmedi.
Atatürk Havalimanı Vali Yardımcısı Ulutaş ‘Seyfettin İnceoğlu ve Osman Aksu’nun Atatürk Havalimanı için vermiş oldukları hizmetleri  asla unutmayacağız’ dedikten sonra teşekkür belgelerini takdim etti.
Biz de Gökyüzü Haberci ailesi olarak hem Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanına ataması yapılan Öktan Atay’a, hem Seyfettin İnceoğlu’na hem de Osman Aksu’ya yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Haber: Deniz Zengin
Fotoğraf : Alişirin Gültekin