Bora Jet Acenteler ve Satış Geliştirme Departmanı'ndan Emre Akbulut ve Hakan Seber ile firmanın Siirt Sorumlusu Turan Savga, STSO'yu ziyaret ederek Başkan Vekili Nedim Kuzu ile görüştü.
Heyet adına konuşan Emre Akbulut, “BORA Jet firması olarak burada kalıcıyız. Biz kendimizi Siirtli olarak görüyoruz. Siirtlilerin de bizi kendilerinden bir parça olarak görmelerini istiyoruz. Siirt’e yaptığımız seferlerden memnunuz. Doluluk oranımız Türkiye'deki doluluk oranını yakalıyor. Biz kendimizi burada o kadar kalıcı olarak görüyoruz ki, burada yer hizmetlerinde çalışan personelimize de Eğitim veriyoruz. Eğitimimiz bu günden itibaren başlayacak ve hafta sonuna kadar sürecek.” dedi.
Oda Başkan Vekili Nedim Kuzu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Hava yolu ulaşımının büyük bir nimet olduğunu kaydeden Kuzu, "Hava ulaşımı günümüzün olmazsa olmaz nimetlerinden birisidir. Atlas Jet ile ilimize tarifeli seferler düzenleyen Bora Jet firması yetkililerinin açıklamaları bizi memnun etti. Siirtliler olarak bu firmamıza sahip çıkmamız ve uçak seferlerinin daima kalıcı olmalarını sağlamamız gerekir.” şeklinde konuştu.