01 Temmuz 2010 tarihinden bu yana Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS) Genel Müdürlüğü görevini yürüten Talha Göksel'in, şirket büyük ortağı olan Çelebi Havacılık Holding A.Ş. İcra Kurulu Üyeliği'ne atanmasıyla birlikte ÇHS Genel Müdürlüğü görevine Koray Özbay atandı.
İki kıta, 5 ülke, 34 havalimanında, yer hizmetleri ve kargo & antrepo hizmetleri sunumu gerçekleştiren Çelebi Hava Servisi'nin Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Koray Özbay, lisan ve yüksek lisans eğitimini, ABD'de San Diego Ulusal Üniversitesi Bilgisayar Bilişim Sistemleri'nde İşletme Bölümü'nde tamamladı. 1987 yılında programcı ve sistem analisti olarak kariyerine başlayan Özbay, daha sonra iş hayatına ticari pazarlama, ürün yöneticiliği gibi alanlarda devam etti.
1991-1997 yılları arasında Unilever Türkiye'de Ticari Pazarlama Müdürü ve Marka Grup Müdürü olarak görev yapan Özbay, 1997-2000 yılları arasında ise DHL Türkiye'de Ticaret Direktörlüğü görevini yürüttü. 2000-2006 yılları arasında Accor Services Türkiye'de Genel Müdür'lük yapan Koray Özbay, 2007-2012 yılları arasında ise yine Accor Gruba bağlı Edenred'de Asya - Pasifik Bölgesi'nden sorumlu "Chief Operating Officer" olarak görev yaptı.
Koray Özbay, 9 Ekim 2012 tarihi itibariyle Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.