Pegasus Havayolları’na ait PC1905 sefer sayılı özel uçakla saat 15:50’de Gazipaşa Havalimanı’na inen kafileyi yüzlerce taraftar karşıladı. Galatasaray kamp kapsamında 6 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Oba Stadyumu’nda Alanyaspor ile dostluk maçında karşılaşacak.
Pegasus Havayolları, Aralık 2012’de Antalya Gazipaşa Havalimanı ile İstanbul arasında karşılıklı seferlere başladı. Pegasus SAS, Corendon Havayolları, Transavia ve Tailwind Havayolları'ndan sonra bölgeye sefer düzenleyen beşinci havayolu şirketi oldu.
TAV Havalimanları, Ağustos 2007'de yapılan Antalya Gazipaşa Havalimanı işletme ihalesini kazandı, havalimanı, Mayıs 2034’e kadar 25 yıllığına TAV Havalimanları'na kiralandı. Yapımı 1999 yılında tamamlanan, mevcut altyapısı ile yıllık 500 bin yolcu kapasiteli 2 bin 144 metrekare terminal alanına sahip Antalya Gazipaşa Havalimanı, sürekli gelişen bölgenin en stratejik tesislerinden biridir. TAV Havalimanları, Antalya Gazipaşa Havalimanı ile havalimanı işletmeciliğindeki deneyim ve bilgi birikimini kullanarak, butik havalimanları yaratılması ve geliştirilmesi için yeni uluslararası uçuş noktaları oluşturulmasına katkı sağlıyor. Gazipaşa Havalimanı'nın Alanya ve çevresine hizmet eden uluslararası bir merkez haline gelmesi bekleniyor.