Pegasus Hava Yolları, yelpazesine yeni bir hizmet daha ekleyerek havalimanı transfer hizmetlerini Havaş ile koordineli olarak yürütmeye başlıyor.
Şimdiye kadar Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Çorlu, Gaziantep, Hatay, Hopa, Konya, Malatya, Trabzon, Samsun, Şanlıurfa ve Kütahya havalimanlarında; havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşımacılığı hizmeti veren Havaş; Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştirdiği işbirliği doğrultusunda hizmet ağına Elazığ, Sivas ve Adana illerini ekleyerek hizmet verdiği 18 ilde servis kalkış saatlerini Pegasus’un tarifeli seferlerine uygun olarak düzenliyor.


Zamanında kalkışa büyük önem vererek, misafirlerini seyahat ettikleri yerlere zamanında ulaştırmayı hedeflediklerini vurgulayan Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Sertaç Haybat, Havaş ile gerçekleştirilen yeni işbirliği konusunda “Modelimizle uçmayı herkesin hakkı haline getirirken, sunduğumuz ek hizmetlerimizle misafirlerimizin seyahat deneyimlerini kişiselleştiriyoruz. Araç kiralama, lounge, otopark, otel rezervasyonu gibi hizmetlerimizden sonra misafirlerimizi gidecekleri yere uygun ve tam zamanında ulaştırmak amacıyla Havaş ile anlaşarak kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Havaş işbirliğimiz ile yurt içinde misafirlerimize yeni bir ek hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.