TLS Lojistik, sadece karayolu ve denizyolu taşımacılığında değil, havayolu taşımacılığında da pazar payını istikrarlı şekilde artırıyor. Kaydettiği bu istikrarlı artışla TLSLojistik, teknoloji sektörünün yanı sıra ilaç sektörünün de favori lojistik işortağı konumuna yükseldi.
Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme çizgisi içindeki TLS Lojistik, havayolu taşımacılığı alanında da lojistik sektörünün iddialı şirketler arasında yeralıyor. TLS Lojistik, 2013’ün ilk üç aylık döneminde havayolu taşımacılığı hacmini aylık ortalama 350 tona çıkardı. İkinci üç aylık dönemdeyse aylık havayolu taşımacılığı hacminin 450 tona çıkarılması hedefleniyor.
TLSLojistik, bu hacme Rusya, Türkî cumhuriyetler, Güney Amerika ve Batı Afrika’ya yapılanihraç malları taşımacılığıyla ulaştı. Şirket, Şenzen – Londra, Şangay – Andorrave New York - Almaty parkurlarında aylık 150 ton yükleme gerçekleştiriyor. Özellikledünyanın herhangi iki noktası arasından gerçekleştirebildikleri cross hava taşımacılığında teknoloji şirketlerine kapıdan kapıya hizmet sunması, müşteri açısından katma değer sağlıyor.
TLSLojistik, IATA üyeleri arasında yer alıyor.