Havaş,  İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme­ arasında karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetine başlıyor. İlk seferini 1 Mayıs’ta saat 08:00’de yapacak olan Havaş, otobüs seferlerini uçak saatlerine göre düzenleyecek. 
Yolcu taşımacılığı hizmeti verilen şehir sayısı 19 oldu
Türkiye’nin ilk ve en köklü yer hizmetleri şirketi olan Havaş, Çeşme hattının hizmete açılmasıyla birlikte havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti verdiği şehir sayısını Türkiye genelinde 19’a yükseltti.
Havaş, halihazırda Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Çorlu, Gaziantep, Hatay, Hopa, Konya, Malatya, Trabzon, Samsun, Şanlıurfa, Elazığ, Sivas ve Adana Havalimanlarına bağlı olarak havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıma hizmeti gerçekleştiriyor.
Türkiye genelinde toplam 23 havalimanında yer hizmeti veriyor
Tarifeli ve charter olmak üzere 200’ün üzerinde havayolu şirketinden oluşan zengin bir müşteri portföyüne sahip olan Havaş; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa, Trabzon, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman, Nevşehir, Sinop, Merzifon, Ağrı, Kütahya  olmak üzere Türkiye genelinde toplam 23 havalimanında yer hizmeti veriyor.