Böyle jest görülmedi!Burcu Esmersoy'la arkadaşlığı adım adım aşka doğru ilerleyen Arda Turan'dan güzel sunucuya uçuran jest. Yıldız futbolcu, Bodrum'dan İstanbul'a dönecek Esmersoy için özel uçak kiraladı. Arda, Burcu'yu İstanbul'a getirip ABD'ye döndü. Son günlerde adları sürekli  birlikte anılan Burcu Esmersoy  ve Arda Turan'la ilgili dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Geçtiğimiz haftalarda bir davete birlikte  katılan ve burada sergiledikleri tavırlarla "Aşk yaşıyorlar" söylentilerine yol açan ikili, o günden beri yan yana görülmemeye özen gösterdi.  
SAAT 03.00 SULARIYDI
Esmersoy, Brezilya ve ardından  da Bodrum'a giderken, Arda Turan ise Çeşme ve daha sonra ise ABD'de tatil yaptı. Ancak ikilinin birlikte görüntülenmemesi, bir araya  gelmediler demek değild Dedikodulara göre, Bodrum'da  bulunan Esmersoy'un yanına giden yıldız futbolcu, güzel sunucuyu özel bir uçakla  İstanbul'a getirdi. İkili,  geçtiğimiz gece saatler 03.00'ü gösterdiğinde İstanbul  Atatürk Havalimanı'nda özel uçaktan inerken görüldü.
ARDA TURAN, ABD'YE DÖNDÜ
Turan, güzel sunucuyu İstanbul'a bıraktıktan sonra  da ertesi gün ABD'nin yolunu  tuttu. New York'taki Simit Sarayı'nın açılışına giden  yıldız futbolcu, halen orada.  Esmersoy ise İstanbul'da kaldı. Şimdilik flört dönemi  yaşayan ikilinin, uzun zamandır birbirlerine hayranlık duyduğu ve  hayranlığın da son birkaç  haftadır aşka dönüştüğü  dedikodular arasında.
ESMERSOY'DAN ARKADAŞIZ SAVUNMASI
Burcu Esmersoy, Arda Turan'la çıkan aşk haberleri için "Arkadaşız, bir arada olmamız normal" açıklaması yapmıştı.