'Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi ile AnadoluJet Ramazan Tırı; 24 Haziran’da Sivaslılara Ramazan coşkusunu yaşatacak.


Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlerle devam ediyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlenceleri ile bu kez Sivas’a konuk oluyor.
Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, Ramazan coşkusunu 24 Haziran’da Paşabahçe Mesire Alanı’nda Sivaslılara yaşatacak.


İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor.
Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.
Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.
AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı yolculuğu 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara ile devam edecek.