Yeni nesil havacılığın ülkemizdeki temsilcisi Borajet tarihe tanıklık eden gösterişli mimarisi, gurme lezzetleri ve sabahlara kadar devam eden canlı gece hayatıyla keyif dolu Beyrut’a uçuyor.
Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Lübnan ve “Orta Doğu’nun Paris’i”olarak anılan başkent Beyrut; Akdenizliliği, kültürü, kendine özgü mimarisi ve gece hayatının muazzamlığıyla sıra dışı bir rota olarak seyahat severlerin en yeni gözdesi. Beyrut doğu-batı sentezi mutfağı, sıra dışı gurme sunumları ile lezzet severlere unutulmaz bir deneyim yaşatırken, şık ve elegan butikleriyle de alışveriş tutkunlarına hitap ediyor. 
Borajet ile büyüleyici Beyrut’u keşfedin…
Gösterişli ve modern yaşam tarzı ile bi
inen Beyrut, seyahatine farklı renkler katmak isteyenler için tarihi yerlerden damaklara ziyafet katan lezzetlere sınırsız alternatifler sunuyor;
Beyrut Ulusal Müzesi ve Gibran Müzesi şehrin tarihini yakından tanıma fırsatı sunarken Hamra ve Ashrafief gibi hareketli caddeler özel tasarımcıların butikleri ve uluslararası markaların mağazalarının yanı sıra canlı gece hayatı ile ziyaretçilere dolu  dolu zaman geçirme fırsatı sunuyor. Tüm güzelliği ile sahil boyunca uzanan İzmir'deki kordon boyunu anımsatan Corniche ve Beyrut’ta bölgeler arası uzaklığın yürüme mesafesi olması şehri adım adım keşfetmeye olanak sağlıyor. Harissa tepesi, Place De L’Etoile, Meryem Ana Heykeli ise görülmesi gereken diğer yerler arasında.
Beyrut’a direkt uçan Borajet, güven ve kaliteyi en üst düzeyde esas alan hizmet anlayışıyla ve sadece “comfort class” ve “business class” sınıfları; ikili deri koltuk düzeni ve geniş koltuk aralıkları bulunan kabin içi rahatlığı ile “özel uçak” konforunda uçuş sağlıyor. BoraJet’in haftanın dört günü; her Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Beyrut’a karşılıklı seferleri bulunuyor. Borajet yolcuları bu keyifli tatile, sessiz ve seri yeni nesil uçaklarda; sadece ikili olan deri koltuklarda, ferah bir ortamda seyahat ederek ulaşıyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Lübnan vize istemiyor.
Kaliteli ve özenli hizmet anlayışı doğrultusunda Borajet uçuşlarında ücretsiz sıcak ve taze ikramlar sunuyor.