Air France, "Havada Aşk Var" şarkısından ilham alarak yarattığı "Havada Fransa Var" mottosuyla, 2017’deki ilk davetinde misafirlerini yerden kesecek bir deneyim ile ağırladı. 
Aralarında Dilara Koçak, Gamze Cizreli, Berrin Civil, Elif Dağdeviren, İclal Aydın, Elif Edes Tapan'ın da olduğu davetliler, Halas Yatı'na kurulan salıncakta önce sallandı sonra da Air France La Premiere Class'ta servis edilen Alain Ducasse'ın seçtiği menüleri tattı.
Tekne karaya yanaşırken, La Premiere sınıfında da yer alan Fransa'nın gözde tatlı ve çikolata markası Fauchon, en sevilen tatlı ve makaronlarını tüm davetlilerin tadımına sundu.
Davetliler, özellikle uzak destinasyonların en güçlü isimlerinden biri olan Air France ile Küba, Meksika, Tayland, Güney Afrika gibi destinasyonlarda sunulan ayrıcalıklı hizmet ile ilgili Ülke Müdürü Umut Çaynak’tan bilgi aldı.
Türkiye ile daha samimi ilişkiler kurmak için çalışmalarını son hız sürdüren Air France, 11-14 Mayıs’ta Bosphorus Cup’ta da Küba ve Meksika’dan gelen esintilerle misafirlerinefarklı bir deneyim yaşattı.