Devlet Hava Meydanları İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, 6 Haziran Apron Trafik ve Ramp Görevlileri Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
15 yıldır hız kesmeden iki haneli büyüme oranlarıyla sektörün parlayan yıldızı haline gelen Türk Sivil Havacılığı, başarı grafiğindeki çizgisini yükseltmeye devam ediyor. DHMİ olarak biz de yeni hedeflerimiz, devasa yatırımlarımız ve mega projelerimizle hizmet şevki ile yolumuza devam ediyoruz.
Elde ettiğimiz başarıların arkasında, hiçbir aksaklığa mahal vermeden işleyen bir hizmet ağı bulunuyor. Bu hizmet ağının çok önemli bir parçasını da hiç kuşkusuz Apron Trafik ve Ramp Görevlilerimiz oluşturuyor. Diğer meslek gruplarıyla birlikte, bu başarılarda büyük payı bulunan Apron Trafik ve Ramp görevlilerimize takdir ve şükranlarımı bu özel gün vesilesiyle bir kere daha ifade etmek istiyorum.
Kuruluşumuzda ve sektörde görev yapan meslek mensuplarının “6 Haziran Apron Trafik ve Ramp Görevlileri Günü"nü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
Funda OCAK
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı