İnternete yüklenen görüntüler, zorba bir yolcunun dakikalar süren sözlü saldırısına maruz kalan havayolu çalışanı ve çevredeki yolcuların yaşadığı sıkıntıyı dünyanın duymasını sağladı.
Bir yandan gizlice telefonuna kayıt yapan adam diğer yandan saldırmaya durmaksızın devam ediyor. Adamın problemi ise yine kendinden kaynaklanıyor: Kendisinin çıktısını alması gerektiği uçuş kartını havaalanında ancak 50 euro karşılığı alabileceğini öğrenince ortalığı birbirine katıyor.
Kendisine güleryüzle hizmet vermeye çalışan kadını işini yapmamakla suçlayan, 'ne diye sırıtıyorsun sen, işini beceremediğin için mi' şeklinde hakaretler yağdıran adam, hostesten yöneticisini çağırmasını istiyor. Telefonla gereken kişileri arayan kadın yetkililerin gelmesini beklerken sözlü saldırıya uğramaya devam ediyor.
Bu görüntüye daha fazla seyirci kalamayan diğer yolcular genç kadına destek olmak için bankoya gelse de zorba yolcu onlara da hakaretler yağdırmaya başlıyor.
Gözyaşlarına hakim olamayan hostesin bu halini gören adam sözlü taciz dozunu daha da yükseltiyor ve 'harika şimdi de sinir krizi mi geçiriyorsun' şeklinde sataşmaya devam ediyor.
Zorbalığa sessiz kalamayan yolculardan biri adamın üzerine yürüyünce ona 'şişman sen kendi işine bak' diyen kaba adam, her saniyeyi kaydetmeye devam ediyor.
Çektiği zorbalık görüntülerini marifetmiş gibi internete yükleyen adama sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüyor. Havayolundan yapılan açıklamaya göre yolcu hakkında gereken işlemin yapılacağı belirtildi.