Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan ile birlikte Bodrum'a uçakla giderken ölümden döndü. Uçağın havada kabin basıncının düşmesi sonucu maskelerin açılması sonrasında Gülşen büyük bir tehlike atlattı.
Gülşen son olarak İstanbul'dan Bodrum'a geldi. Bodrum'un Yalıkavak ilçesinde bulunan ve Hadise'ye ait olan La Plaj'da sahne alacak Gülşen eşi ve çocuğu ile birlikte bindiği uçakta büyük bir tehlike atlattı.
Uçağın havada kabin basıncının düşmesi sonucu maskeler bir anda açıldı. Pilot bu esnada uçaktaki yolculara acil iniş yapacaklarını anons etti. Atatürk Havalimanı'na geri dönen uçak burada 2 saat bekledikten sonra Gülşen ile beraberindeki eşi ve çocuğu başka bir uçakla Bodrum'a gitmek zorunda kaldılar.
Uçakta büyük bir korku yaşayan Gülşen ilk açıklamasında, "Uçağın kapısı arızalıymış. Kabin basıncı düşünce maskelerimiz açıldı. O anda yaşanan panik esnasında bir anda oğluma sarılarak dua etmeye başladım. Ölmediğimize binlerce kez şükür ettim. O korkuyu tekrardan hatırlamak istemiyorum." ifadelerini kullandı.
DJ eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte La Plaj'da sahne alan Gülşen, Bodrum'a yaşanan uçak faciasının ardından hayranlarının karşısına gecikmeli olarak çıktı. Makyajsız
hali ile kendini sahneye atan Gülşen'i Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz karşıladı.