Atatürk Havalimanı’ndan Onur Air’le daha önce seyahat gerçekleştirmiş 100 kişiye sorduk, bakın ne sonuçlar çıktı.
Onur Air’le yolculuk eden 100 kişiye Onur Air’i tek kelimeyle özetlerseniz sizin için nedir diye sorduk. İlginç cevaplar aldık. 100 kişinin çoğunluğu Onur Havayolları için ‘Dolmuş Gibi’  tanımlamasının dışında ‘Rötar’,  ‘Güleryüzlü Hostesler’, ‘Ayağımızı yerden kessin yeter’ gibi diğer yanıtlar ise ilgi çekiciydi.
Onur Havayolları’nın, uçakların iç görünümlerinin diğer havayolu şirketlerine göre daha modern ‘olmayışı’, kalabalık ve dar olduğu için bir kaos ortamının oluşması, kabin ekiplerinin çoğunlukla bitkin olması gibi sebeplerden dolayı ‘Dolmuş’ yakıştırması yapılıyor.  
 Onur Air’in uçuş bilgilerini göz önüne aldığımızda uzun saatler ve sık sık gecikmeler yaşaması da bir diğer seçenek olan ‘Rötar’ yaftasını yapıştırmalarına sebep oluyor. Uçak bilet fiyatlarının diğer prestijli havayolu şirketlerine göre daha uygun olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetinin gözardı edilmemesi gereken bir faktör olduğu su götürmez bir gerçek.

Sizin de Onur Havayolları ile ilgili fikir ve görüşleriniz varsa, bize gokyuzuhaberci1@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

 gokyuzuhaberci.com