GROHE AquaSymphony, duşu kişisel SPA deneyiminin yeni bir boyutu haline getirerek tüm duyulara hassasiyet gösteren bir sığınağa dönüştürüyor
Tierra del Fuego’nun zarif sisini, Bali’nin sıcak yaz yağmurlarını ve Kuzey Işıkları’nın renk yelpazesini hayal edin. Sydney opera binasından yükselen zarif seslerin keyfine varırken İzlanda’nın Skógafoss şelalesinden çıkan ferahlatıcı su damlacıklarını deneyimleyin. AquaSymphony, tüm bu muazzam hisleri tek bir SPA deneyimine dönüştürerek kendi evinizde size sunuyor. Dünyanın en lüks ev duşu AquaSymphony, kullanıcılarını dünyanın en büyüleyici ve en güzel noktalarında bir yolculuğa çıkararak evde duş deneyiminde yeni ve devrimci bir dönemin gelişini müjdeliyor.
GROHE’nin, Almanya’nın Lahr şehrinde üretilen lüks duşu, banyo tasarımında devrim yaparak su keyfini tamamen kişisel hale getiriyor. AquaSymphony, en üst düzeyde rahatlama sunan özelliğiyle gerek doğal gerekse insan elinden çıkmış en özel SPA ortamlarını tüm duyular için tek bir bütüncül duş deneyimi içinde harmanlıyor. 1016 mm x 762 mm’lik etkileyici boyutlarıyla, suda sizi canlandırıp tazeleyecek bir karşılıklı etkileşim yaratıyor.
Farklı akış şekilleriyle farklı deneyimler
Üzerinize bir perde gibi düşen su zerreciklerinden oluşan AquaCurtain, düşsel bir yolculuk yaratıyor. Gökkuşağından ödünç aldığı renkleriyle Işık Perdesi’nin kişiye özel ışık gösterisi rahatlatıcı renk terapisi sağlarken, birbirinden farklı akışlar sayesinde su cildiniz üzerinden akıp giderken değişik hisler oluşturuyor. Ekstra geniş bir su çıkışından gelen Waterfall XL Akış, bir şelale hissi yaratıyor. Dinamik olarak nefes alma efekti sağlayan sekiz su çıkış noktasından oluşan Bokoma Akışı, canlandırıcı bir parmak ucu masajından farksız. Yağmur Akışı lüks duş hissi için çok büyük ve yumuşak su damlacıkları sunuyor. Drizzle Akış serin, ince buğusu ile cildinizi yeniden canlandırıyor. Sade Akış dimdik düşen su ile taze bir dağ pınarı gibi stresinizi alıp götürüyor. Ayrıca, kişisel SPA’nız için opsiyonel lüks özellik olan Nazik Buhar da, sakin ve yatıştırıcı bir deneyim için vücudu toksinlerinden arındıran bir buhar banyosunun rahatlatıcı hissini yaratıyor.
Bir diğer opsiyonel özellik ise, en sevdiğiniz ezgileri sıçrayan suyun sesi ile karıştıran son derece gelişmiş ses sistemi. Bir Apple veya Android mobil cihaz ile bağlanabileceğiniz F-digital Deluxe baz ünite kutusu, GROHE SPA uygulaması ile ışık, ses ve buharın tam olarak kontrol edilmesine imkan veriyor. Bu teknolojik özellikler, duşunuzun keyfini yeni boyutları ile sürmenize yardımcı oluyor.
Lüks deneyimi bireyselleşiyor
Geniş özellik yelpazesi, farklı kombinasyonlar içinde kullanılabiliyor: AquaSymphony ile herkes kendi renk tasarımlarını hayata geçirerek en üst düzeyde kişiselleştirme sağlayabiliyor. Kullanıcılar en sevdikleri renkli yüzeyi ekleme seçeneğiyle GROHE AquaSymphony deneyimini bir duş senfonisine dönüştürebiliyor. Bu kişiye özel ev SPA’sı ile rahatlatıcı bir SPA deneyimi için başka bir yere gitmeye gerek kalmıyor.
Grohe Tasarımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Michael Seum, “Müşterilerimiz bize yoğun, modern yaşam tarzları nedeniyle bir SPA’ya gitmek gibi geleneksel sağlık ve sağlıklı yaşam kaçamaklarına daha az zaman ayırabildiklerini söylüyor. Bunun yerine kendilerini evlerinde şımartmanın yollarını arıyorlar. AquaSymphony duşun çığır açan tasarımı ve lüks özellik yelpazesi de bir SPA deneyiminin keyif veren lüksünü banyonuza taşıyarak doğrudan bu ihtiyaca cevap veriyor” diyor.