Yazın en sıcak günlerinde vücudun bol bol suya ihtiyacı oluyor. Su ihtiyacının bir kısmı ev yapımı meyve sularıyla da karşılanabiliyor. Tıpkı evde yapıldığı gibi hazırlanan Zumosol, konsantreden değil taptaze meyvelerin kendisinden üretiliyor. Yazın her anını zinde ve keyifle geçirmek isteyenler için çok pratik ve leziz bir seçenek oluyor.
Yaz sıcaklarında vücut direncinin düşmemesi için bol bol sıvı tüketmek gerekiyor. Suyun yanı sıra, ev yapımı meyve suları da sıvı alımına destek oluyor. Konsantreden değil, tıpkı evde yapıldığı gibi tamamen meyveden hazırlanan Zumosol, bu ihtiyaca en leziz şekilde cevap veriyor. Pratik şişesiyle tatilde, yazlıkta, mesaide veya evde her an yanınızda oluyor.
İçinde sadece mevsiminde toplanmış ve dalından yeni koparılmış meyveler bulunan Zumosol, besin değerleri kaybolmayacak şekilde düşük ısıda pastörize ediliyor. İçine şeker, tatlandırıcı, su, herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi eklenmeden şişelere dolduruluyor.
5 farklı çeşidiyle kahvaltının vazgeçilmezi
Akdeniz güneşinin verimli topraklarla buluşmasından doğan, ‘güneş suyu’ anlamına gelen Zumosol’un klasik çeşidi Portakal’ın yanı sıra 4 farklı çeşidi daha bulunuyor. Ananas, Elma, Şeftali-Üzüm veya Elma-Mango-Üzüm çeşitlerinin her biri içindeki vitamin, mineral, antioksidanlar ve yaşama sevinciyle tüm yazı zinde ve keyifle geçirmenizi sağlıyor.
Zumosol hakkında
Dünyaca tanınan İspanyol meyve suyu markası Zumosol, 2013 yılından bu yana Toksöz Grup bünyesindeki Sanset Gıda çatısı altında yoluna devam ediyor. Zumosol’un üretimi, İspanya Cordoba’daki tesislerinde, gerçek taze sıkma meyve suyu elde etmek için özel olarak geliştirilen tekniklerle gerçekleştiriliyor. Zumosol şişesinin içerisinde meyvenin kendi suyunun haricinde, şeker, tatlandırıcı, ilave su, meyve konsantresi veya herhangi bir yapay madde bulunmuyor.