Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK, yaz tatilini İstanbul’da geçirenler için eğlenceli ve serin alternatifler sunuyor. İsteyen yüzlerce oyuncakla kahkaha dolu, isteyen ‘Dehşet Oteli’nde ‘Korkunç’ bir tatil eğlencesi yaşıyor
Hava sıcaklıkları bugünlerde en üst seviyelerde seyrediyor. Güneşin yakıcı olduğu günlerde, kapalı eğlence mekânları çok daha sağlıklı alternatifler arasında yer alıyor. Yaz tatilini İstanbul’da geçirenler için Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK’ta birbirinden keyifli yüzlerce oyuncak yer alıyor.
Her yaşa göre eğlence
MOİPARK’ın 12’bin metrekarelik kapalı ve kontrollü soğutma sistemi ile serinleyen ortamında; adrenalin, heyecan ve kahkaha dolu dakikalar yaşanıyor. En çılgın roller coaster’lardan Çılgın Mekik, farklı parkurlarıyla heyecan dolu Macera Evi, yer çekimsiz ortam deneyimi yaşatan Yer Çekimi Sıfır, sanki oyunun içindeymiş hissi veren Simülasyon Oyunlar yanında küçükler için Uçan Halı, Mini Çarpışan, Kahkaha Geçidi ve daha pek çok farklı oyuncak yer alıyor.
‘Dehşet Oteli’nde korku dolu bir deneyim
Türkiye’nin en korkunç oteli ‘Dehşet Oteli’nde çok farklı bir deneyime ne dersiniz? Lanetli Gelin, Psikopat Beyin Cerrahı, Vampirin Oğlu ve çok dahası oteldeki konaklamanız boyunca sizin peşinizde olacak. Sadece gerçek oyunculardan oluşan korkunç karakterler değil, animatronik robotlar, ışık oyunları ve ses efektleriyle Dehşet Oteli’nde geçirdiğiniz 1 saniye bile hayatınız boyunca unutulmazlarınız arasında yer alacak. 12 yaş ve üzeri için uygun olan Dehşet Oteli’nde her bir seans 20 dk. civarı sürüyor. Dehşet Oteli hakkında ayrıntılı bilgi www.dehsetoteli.com adresinden alınabiliyor.
Grup indirimleri, özel partiler ve MOİ Fun Card avantajları
MOİPARK’ta bulunan Happy Parti Evi’nde çocuklar Doğum Günü ya da özel partiler verebiliyor. İsteyenler yenilenen www.moipark.com.tr adresine giriş yaparak MOİ Fun Card kişiselleştirme formunu doldurup hediye kredilere sahip olabiliyor ve yıl boyunca çeşitli indirimlerden, kampanyalardan, ödüllü yarışmalardan anında haberdar oluyor. Okul, Vakıf gibi grup ziyaretlerinde ise özel indirimler sunuluyor. MOİPARK hakkında ayrıntılı bilgi www.moipark.com.tr adresinden alınabiliyor.
Ayrıntılı Bilgi
Mall Of İstanbul, MOİPARK
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey
Başakşehir/İstanbul
Tel: 0212 801 10 60
www.moipark.com.tr