Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby's®, yeni restoranı ile Vadi İstanbul AVM’de hizmet açıldı.
Dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patateslerini misafirleriyle buluşturan Arby's®, TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’deki büyümesini sürdürüyor. Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştirmeyi başaran Arby's®, yeni restoranı ile Vadi İstanbul AVM’de lezzet severleri ağırlamaya başlıyor.
Bugün itibariyle yurt içinde 50'den fazla şubesi ile müşterilerine hizmet veren Arby's®, özellikle yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumunda yer alıyor. 4 saat süre ile fırında yavaş yavaş piştikten sonra sipariş anında taze olarak dilimlenen Arby's® eti lezzet tutkunlarını şimdi de Vadi İstanbul AVM’de bekliyor.
TAB Gıda hakkında:
TAB Gıda hakkında: ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 600’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 180’den fazla Popeyes®, 50’den fazla Arby’s® ve 90’dan fazla Usta Dönerci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.
Bilgi için: Medyaevi İletişim-Şener Aslıbay-Aslıhan Atlı / 0212 351 91 81 / 0530 069 70 18