Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. personel alımı yapıyor. THY Teknik A.Ş. tarafından internet ortamından yayınlanan ilan uyarınca en az lise mezunu personel alımı yapılacak. Bu kapsamda THY Teknik bünyesine boya personeli iş tanımı ile eleman alınacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.
THY Teknik personel alımı için adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Teknik ve endüstri meslek lisesi motorlu araçlar teknolojisi alanından otomotiv boya mezunu olmak tercih sebebi olacak. Adayların 1 Ocak 1990 ve sonrası bir tarihte doğmuş olmaları, sanayi boyacılığı alanında en az 3 yıl tecrübeli olmaları aranan diğer şartlar arasında yer alıyor. Erkek adayların ise askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli olmaları gerekiyor.
Türk Hava Yolları Teknik personel alımı başvuruları 22 Ağustos 2017  tarihi saat 16:00’da sona erecek. Başvurular sadece internet ortamından alınacak. Başvurusu kabul edilen adaylar mülakata davet edilecekler. Mülakat ise sözlü ve pratik aşamalarından oluşacak. THY Teknik A.Ş. personel alımı ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ