Kurulduğu tarihten bu yana Türkiye’nin göz sağlığı konusundaki öncü kuruluşlarından biri olan ve ülke sağlık turizmine büyük katkılarda bulunan Dünyagöz Hastaneler Grubu, başta okçuluk olmak üzere ata sporlarının yeniden sosyal hayatın bir parçası olması için önemli çalışmalar yürüten Okçular Vakfı arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
Ata sporlarının sosyal hayatta daha büyük bir yer bulması amacıyla kurulan ve bu sporların geliştirilmesi için profesyonel sporculara destek olan Okçular Vakfı ile Dünyagöz Hastaneler Grubu arasında, Okçular Vakfı Merkezi’nde gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması ile artık Okçular Vakfı’nın 235 lisanslı sporcusunun göz muayeneleri Dünyagöz tarafından yerinde yapılacak.
Okçular Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan ve Dünyagöz Hastaneler Grubu İş Geliştirme Müdürü Cihan Kaya, İş Geliştirme Sorumlusu Baki Öztürk, İş Geliştirme Uzmanı Serdar Özçelik’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreni ile sponsorluk anlaşması imzalandı. İmzaların ardından açıklamada bulunan İş Geliştirme Müdürü Cihan Kaya, “Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, ata sporlarımızın gelişmesine ve halk arasında daha yaygın bir hale gelmesine katkıda bulunan Okçular Vakfı’na sponsor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sponsorluk anlaşması ile Okçular Vakfı’nın lisanslı sporcularının hedefi her zaman 12’den vurması için onlara her türlü desteği sağlayacağız” şeklinde konuştu.