ARFAA Havayolları Emekli Kabin Memurları Derneği üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı İstanbul Boğazı’nda bir tekne turuyla kutladı!
ARFAA 4.Dönem yönetim kurulunun üyeleri adına tertiplediği kutlama yemeğinde, havacılık sektöründe uzun yıllar kabin memuru ve kabin amiri olarak görev yapmış üyelerin yanı sıra aile bireyleri de katıldılar.
29 Ekim 2017 Tarihinde Cumhuriyetimizin 94.yılını büyük bir coşkuyla ve ARFAA ailesi olarak üyeleriyle birlikte kutlamak isteyen yönetim kurulu, özel bir teknede akşam yemeği organizasyonu yaptı. Türk bayrakları ile süslenen ve davetlilerin kırmızı beyaz kıyafetlerle katıldıkları geziye katılım oldukça yoğundu. Bu anlamlı günü unutulmaz kılmak için özenle hazırlanan tekne gezisinde katılımcılar için duygu dolu anlar yaşandı. Yemekli kutlamanın ardından ARFAA Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Tellikurşun’un özel olarak yaptığı Atatürk portreli ve Atatürk yazılı pastalar davete katılanlar tarafından oldukça beğenildi. Davetliler arasında emekli kaptan pilotların da bulunması havacılık sektöründe kader birliği yapan kişilerin emekli olduklarında da birbirlerine destek olmasının mutluluğu yaşandı.
ARFAA 4.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Yılmazgöz Ergüven, derneğin bu tarz bir etkinliği ilk defa düzenlemiş olmasından dolayı yaşadıkları heyecanı dile getirirken böylesi anlamlı ve güzel bir günde yaşadıkları coşkuyu paylaştıkları için davetlilere ve organizasyonda emeği geçen yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
ARFAA Havayolları Emekli Kabin Memurları Derneği, havayollarından emekli olmuş veya bir havayolu şirketinde fiilen çalışmış ve çalışmakta olan kabin memurlarının temsilcisi olarak üyelerinin birlik ve beraberliğini sağlayacak sosyal etkinlikler düzenlemeye devam edecektir.