Etkinlikte Call of Duty WW2, Assasin’s Creed Origins, Forza Motorsport 7, Doughlings, Gran Tourismo Sport gibi pek çok oyunu ilk kez oynama fırsatı bulacak oyuncular, sevdikleri karakterlerin Cosplayleri ile de hem fuara ücretsiz katılabilecek hem de ödüller için yarışacak.


En başarılı Cosplayerın Xbox One S kazanacağı Cosplay yarışmasında, Cosplayerler alandaki oyun ve ana sahnedeki etkinliklerde öncelikli olacak, sıra beklemeden tüm aktivitelere katılabilecek.


Online bilet satışlarında çeşitli sürprizler
www.epin.com.tr adresinden satışı gerçekleştirilen CNR Games Week İstanbul Fuarı biletlerin fiyatı hafta içi 20 TL, hafta sonu iki günlük 35 TL. Fuarda, dört gün boyunca geçerli olacak kombine biletin fiyatı ise 60 TL. Biletler online alındığı durumlarda kombine biletlerde 30 TL’lik pin kodu, hafta içi biletlerde 5 TL’lik oyun pin kodu, hafta sonu biletlerinde ise 10 TL’lik pin kodu ziyaretçilere hediye ediliyor. CNR Games Week İstanbul biletini online olarak alan ziyaretçiler fuarda, Virtuix Omni ile turnuvaya katılma, ana sahnede hayranı olduğu ‘Youtuber’larla karşılaşma yapabilme ve ‘Yarış Drone’larını özel gözlüklerle deneyebilme şansı bulacaklar. Ayrıca birçok sürpriz etkinliğe de katılabilecekler.