Atlasglobal Havayolları Genel Müdürü Sermed Temizkan, Tel Aviv hattını Ekim’de açtıklarını ve yeni hat açılışlarına devam edeceklerini belirterek, Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayacak projelere gereken desteği vermeyi de sürdüreceklerini söyledi.
Atlasglobal’in yeni göreve gelen Genel Müdürü Sermed Temizkan, şirketin uçak içi magazin dergisi Glober’de ilk yazısını yayınladı. Şirket çalışmaları hakkında bilgi veren Temizkan’ın işte o yazısı:
“Atlasglobal Ailesi olarak siz değerli yolcularımıza yeni destinasyonlar ve seyahat noktaları sunmaya, sizleri sevdiklerinizle buluşturmaya devam ediyoruz. Ekim ayı itibariyle Tel Aviv hattımızı uçuş ağımıza ekledik. Faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda olduğu gibi, yeni uçuş noktalarımızda da yolcuların tercih ettiği havayolu şirketi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni destinasyonlarımızın haberlerini sizlere iletmeyi sürdüreceğiz.
Ekim ayında ulaşım sponsoru olduğumuz pek çok etkinliğe imza attık. ‘Best Model of Turkey’de jüri üyesi olarak yer aldık. ‘Best Model Atlasglobal’ seçilen modellere ödüllerini verdik. Antalya’da gerçekleşen ‘2. Türkiye-Rusya Medya Forumu’na katıldık. Rus ve Türk medyasıyla bir araya gelerek şirket faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdik. İtalya’nın ünlü turizm ve seyahat fuarı ‘TTG Rimini’de ülkemizi başarıyla temsil ettik. Zürih’te gerçekleştirilen ‘4. İran-Avrupa Forumu’ ve Londra’da gerçekleştirilen ‘İngiltere-Türkiye Business Forum’da yer alarak şirketimizi tanıttık.
Atlasglobal olarak hizmetlerimizi, yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere sürekli geliştiriyor, yolcularımızın en avantajlı, en kaliteli ve en konforlu şekilde ağırlanması için özel projeler ve kampanyalar gerçekleştiriyoruz.
Değerli Yolcularımız,
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yılında büyük bir saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyor, Atamızın ilke ve devrimlerini benimseyerek bize gösterdiği yoldan ilerlemeye devam ediyoruz.
 Sevgi ve Saygılarımızla
Keyifli uçuşlar dileriz.”