Eurowings Havayolu, uzun mesafeli uçuşlar kapsamında Köln / Bonn'dan Airbus A330 ile haftada bir kez Cape Town'a uçacak
Uzun mesafeli uçuşlarda güçlü gelişme: gelecek yıl için Düsseldorf, Berlin ve Münih'ten yeni uçuşlar planlanıyor
Müşteriler için çok daha fazla seyahat seçeneği, çok daha fazla teklif: Eurowings yolcuları uçuş ağının hızla genişlemesinden yararlanacak
Avrupa'nın en hızlı büyüyen havayolu şirketi, tüm piyasa segmentlerinde hızlı ve tutarlı bir şekilde genişlemeye devam ediyor. Cape Town, havayolunun kıtalararası uzun mesafe ağına katılan son destinasyon oldu. Güney Afrika'nın en büyük ikinci kentine seyahat eden ve neredeyse tüm koltukları dolu olan Eurowings Airbus A330, Pazar akşam saatlerinde tam zamanında havalandı. Önümüzdeki günlerde Köln/Bonn’dan Cape Town’a haftada bir kez, Pazar akşamları düzenlenecek olan uçuşlar, Güney Afrika'dan Köln'e ise her Pazartesi saat 18.45'te yapılacak.
Eurowings önümüzdeki yıl uzun menzilli uçuşlarda daha da büyümeyi planlıyor. Bu nedenle, uzun mesafeli üç uçak, bu sonbaharda Münih'te konuşlanacak. Havayolu, önümüzdeki ilkbaharda Düsseldorf ve Berlin'den uzun menzilli uçuşlarını arttırmayı hedefliyor. Eurowings müşterileri;  Asya, Karayipler veya Güney Afrika yolculukları için sayısız uçuş fırsatından ve bağlantı seçeneklerinden faydalanabilecek. Havayolu, müşterileri için planlama seçeneklerini çoğaltmayı amaçlıyor.
Eurowings CEO'su Oliver Wagner, "Artık Eurowings uzun menzilli taşımacılıkta da yoğun şekilde yer alıyor. Bu hizmet, büyüme stratejimizin önemli bir parçası oldu. Önümüzdeki yıl, başka bir büyük kalkınma adımı planlıyor ve uzun mesafe uçuşlarımıza, Köln / Bonn'a ek olarak, diğer üç Alman havalimanını da eklemeyi planlıyoruz. Sonuç olarak Eurowings, bu pazarda Avrupa'nın en büyük, en önemli ve en başarılı havayollarından biri haline gelecek.
Tüm Eurowings uçuşlarına www.eurowings.com adresinden veya Eurowings uygulaması üzerinden, hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon yapılabilir. Ayrıca web sitesinde, Eurowings Holidays tur operatörü aracılığıyla, uzun mesafe destinasyonlarına cazip fiyatlı ve yüksek kaliteli tatil paketi seçenekleri de bulunuyor.
Uçuş detayları:
EW 126 Köln / Bonn (CGN) - Cape Town (CPT): Gidiş 23: 20, Varış 12:30 / ertesi gün / uçuş günü: Pazar

EW 127 Cape Town (CPT) - Köln / Bonn (CGN): idiş 18.45, Varış 05:50 ertesi gün / uçuş günü: Pazartesi