Onur Havayolları (Onur Air) Yönetimi, bilet satışı ve diğer alanlardan daha çok gelir artışının sağlanması amacıyla yeni bir yapılanmaya gitti. Şirket, bu düşünceyle Ek Gelirler ile Pazarlama departmanlarını, Rauf Gerz’in başında bulunduğu İletişim Başkanlığı’na bağladı.

Onur Air Yönetimi, gelirlerin artırılması amacıyla yeni bir ticari yapılanmaya gitti. Genel Müdür Teoman Tosun imzası ile duyurulan değişiklikle; bilet satışları ile bilet dışı ek gelirlerin artırılması için bir süredir yürütülen çalışmalar sonrası pazarlama ve ek gelirler departmanlarının ticaretten ayırma kararı alındığı açıklandı. Bu karar gereği Ticari Satış Başkanlığı bünyesindeki Ek Gelirler ve Pazarlama faaliyetleri, Rauf Gerz’in başında bulunduğu İletişim Başkanlığı bünyesine dahil edildi.

Günaydın Gazetesi,Hürriyet Gazetesi’nde havacılık muhabiri olarak görev yapan  Rauf Gerz, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nın açıldığı yıl HEAŞ bünyesine katıldı. Burada uzun süre Genel Müdür Danışmanılığı’nı yürüten Gerz, 2004’ten bu yana Onur Air İletişim departmanının başında görev yapıyor.

Yusuf Zengin