Herkes İçin Havacılık Derneği, havacılık sektörünü Muhabbet-i Müzik etkinliğinde buluşturuyor.

Herkes İçin Havacılık Derneği, havacılık sektörünün tanınan simalarını, çalışanlarını ve öğrencilerini 23 Aralık Cumartesi akşamı İstanbul temsilciliği koordinatörlüğünde Trump Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek Muhabbet-i Müzik etkinliğinde bir araya getirecek. Saat 19:00-00:00 arasında düzenlenecek organizasyon, katılımcılarını iş ve eğitim hayatının stres ve yoğunluğundan uzaklaştırmayı ve birbirlerini daha yakından tanımalarını amaçlıyor.

Misafirlerin eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmesi amacıyla organize edilen özel gecede, müzikseverlere hitaben gerçekleştirilecek canlı müzik ve karaokenin yanı sıra derneğin yapacağı çekilişler de yer alacak. Katılım sağlayan her konuk biletlerindeki numara aracılığıyla çekilişe katılmış sayılacak ve havada gerçek uçuş deneyiminden, derneğin özel ürünlerine uzanan geniş bir yelpazede birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansına sahip olacak.

Çekilişle; 1 kişiye Ayjet Uçuş Deneyimi, 7 kişiye Kaptan Pilot Menderes Çakıcı’nın ‘Kalbimdeki Kanatlar’ adlı kitabı, 2 kişiye uçak maketinin yanı sıra diğer çekilişlerde de kolye uçak, dernek anahtarlık ve bardağı ile dernek özel ürünleri dağıtılacak.