Herkes İçin Havacılık Derneği, havacılık sektörünün tanınan simalarını, çalışanlarını ve öğrencilerini 23 Aralık 2017 Cumartesi akşamı İstanbul temsilciliği koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Muhabbet-i Müzik etkinliğinde buluşturuyor.
Saat 19:00-00:00 arasında katılımcılarını iş ve eğitim hayatının stres ve yoğunluğundan uzaklaştırmayı ve birbirlerini daha yakından tanımalarını amaçlayan eğlence dolu bu gecenin bir parçası olmanız en içten dileğimizdir.
Müzik, Eğlence ve Çekilişler
Misafirlerinin eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmesi için amacıyla organize edilmiş bu özel gecede müzikseverlere hitaben gerçekleştirilecek olan canlı müzik ve karaokenin yanı sıra derneğimizin yapacağı çekilişler de yer alacaktır.
Katılım sağlayan her konuk biletlerindeki numara aracılığıyla çekilişlerimize katılmış sayılacak ve havada gerçek uçuş deneyiminden, derneğimizin özel ürünlerine uzanan geniş bir yelpazede birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansına sahip olacaktır.
Hediyeler
1 Kişiye Ayjet Uçuş Deneyimi
7 Kişiye Adet Kaptan Pilot Menderes Çakıcı’nın ‘Kalbimdeki Kanatlar’ adlı kitabı
2 Kişiye Adet Uçak Maketi
xx Kişiye Kolye Uçak, Dernek Anahtarlık ve Bardağı
xx Kişiye Dernek Özel Ürünleri
Sürpriz Konuklar
Derneğimiz adına bu güzel günde havacılık sektörüne önemli hizmetleri geçen çok değerli bireyleri konuk etmekteyiz. Gerek sosyal medya gerekse sektörde ismi sıkça duyulmuş olan sürpriz konuklarımızı etkinliğimizde diğer katılımcılarımızla buluşturmak hedefindeyiz.
Herkes İçin Havacılık Derneği olarak havacılık sektörü çalışanları, öğrencileri ve diğer tüm misafirlerin eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmesi dileğiyle gerçekleştirdiği geleneksel Muhabbet-i Müzik etkinliğimize katılımınızı dört gözle bekliyoruz.

Muhabbet-i Müzik
Tarih:23.12.2017
Kapı açılış ve kapanış saatleri:19.00-00.00