Atlasglobal Genel Müdürü Sermed Temizkan, uçuş ağlarına 2017’de 12 nokta daha eklediklerini ifade ederek, 2018’de de yeni hatlar ve yeni sürprizlerle yolcu memnuniyetini artırmaya devam edeceklerini söyledi.

Atlasglobal Genel Müdürü Sermed Temizkan, 2017 ile ilgili değerlendirmesini uçak içi magazin dergisi Glober’a yazdı. 2017’de, ‘bağlantılı olarak seyahat edilen ve yolcu trafiği yoğun olan’ 12 merkeze sefer düzenlemeye başladıklarına dikkat çeken Temizkan, yurtiçi ve yurtdışında birçok etkinliğin yanı sıra başta Tarkan olmak üzere birçok ünlü sanatçının konserine de sponsor olduklarını söyledi.

Genel Müdür Sermed Temizkan’ın, Atlasglobal’in uçak içi magazin dergisi Glober’ın Aralık sayısında yayınlanan işte o yazısı:

“2017 yılının son ayını karşıladığımız bu günlerde Atlasglobal ailesi olarak siz yolcularımıza yeni seyahat rotaları sunmaya, uçuş ağımıza eklediğimiz yeni destinasyonlarla birlikte sizleri sevdiklerinizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Yurtdışındaki büyüme stratejimiz doğrultusunda 2017 yılında uçuş ağımıza 12 yeni nokta ekledik. Tüm bu yeni uçuş noktalarımızı belirlerken bağlantılı olarak seyahat edilen ve yolcu trafiği yoğun olan destinasyonları seçtik. Avrupa, Rusya, BDT Bölgesi ve Ortadoğu uçuş ağımıza eklediğimiz yeni hatlarımızla Türkiye’nin doğusundaki ülkeleri batıya bağladık.

Atlasglobal olarak yine bu yıl yurtiçi ve yurtdışında gerek katılımcı gerekse sponsor olarak birçok başarılı etkinliğe imza attık. WTM Londra, ITB Berlin ve Moskova’da yapılan MITT gibi dünyanın birçok noktasında turizm sektörünün nabzını tutan önemli fuarlara katıldık. Ayrıca İstanbul’da Tarkan konserinin, Amsterdam ve Roterdam’da da yeni birçok ünlü sanatçının geniş kitlelere ulaşan konserlerinin sponsoruyduk. Son olarak Kasım ayın Anadolu Efes Basketbol Takımı ile işbirliği yaptık.

2018 yılının sizlere, ülkemize ve tüm havacılık sektörüne başarı, mutluluk ve sağlık getirecek güzel bir sene olmasını ümit ediyor, yeni yılda sizlerle birlikte yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz.”.