İŞKUR üzerinden yapılan ilana göre Hava Kuvvetleri Komutanlığı Eskişehir 1. hava bakım fabrika müdürlüğü 8 uçak bakım teknisyeni alacak. Başvuracak adaylar Terörle Mücadelede Yaralanan işçi alınacaktır. Son başvuru 29 Aralık

Başvuru Koşulları: Lise ve dengi okulların; Uçak bakım teknisyenliği ve gövde motor, uçak bakım ve hava yolu teknisyenliği, uçak gövde motor, uçak motorları, uçak motorları bakım ve onarım bölümlerinden mezun olmak. KPSS P94 puanı olmak (Puan sıralamasına göre adaylar çağrılacaktır.) SGK tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından uçak bakım, imalat faaliyetinde mesleğinde çalıştırılmasında sakınca bulunmadığına ilişkin sağlık raporu getirmesi istenmektedir. başvuruda öncelik TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) adaylarda olacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlar iş için davet alır ve zorunlu bir sebebi olmaksızın gitmezse öncelik hakkını kaybeder.

Başvuru adresi: Başvuracak adaylar İş Kur Eskişehir il müdürlüğü yada İş Kur internet adresinden başvurabilirler. başvuracak adaylar 00004135443 numaralı İş Kur ilanına başvurabilirler. İşe kabul Eskişehir ilinde istihdam edilecektir.