YUSUF ZENGİN

Herkes İçin Havacılık Derneği Konya Temsilciliği, Necmettin Erbakan Üniversitesi Hürkuş topluluğu ile düzenlenen Sektör Buluşmaları 2 adlı konferansı, Havaş Konya Yolcu Hizmetleri şefleri ile gerçekleştirdi.

Konferansa, Havaş Konya İstasyon Müdürü Şule Salur, Havaş Konya Harekat Şefi Sadık  Deryal, Havaş Konya Ramp Şefi Bekir Uğuz, Havaş Konya Yolcu Hizmetleri Şefi Orçun Taşçı, Havaş Konya Yolcu Hizmetleri Memuru İrem Gönbe, Havaş Konya Personel ve Muhasebe Şefi Rafet Öztürkmen, Havaş Konya Entegre Yönetim Sistemi Sorumlusu Ahu Altınel katıldı. Havaş yetkilileri, şirkete katıldıkları andan bu güne yaşadıkları deneyimlerden, gelecekte öğrencilerin yaşayacağı iş başvuru süreçlerinden, havacılık sektörünün gelişmesinden, havacılık alanında yer hizmetlerinin çalışma alanları gibi birçok konuda bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

Herkes İçin Havacılık Derneği Konya Temsilciliği yetkilileri, “Davetimize iştirak ettikleri için başta Havaş ailesine ardından katılımlarından dolayı Yrd. Doç. Dr. Güzide Karakuş’a, Yrd. Doç. Dr. Canan Güngör’e, Yrd. Doç. Dr. Zeliha Üstün Argon ve diğer öğretim üyelerimize teşekkür ederiz.” dedi.