Türkiye'nin ilk ve tek havacılık dergisi 19 yaşında News of Sky E- Dergimizi ayda en az 500 bin kişi okuyor. Reklam Müdürü Deniz BursalıTel: 0530 461 49 92

Gökyüzü Haberci E-dergisini okumak için tıklayınız

YUSUF ZENGİN

Sunexpress Havayolları ile gelinine böbreğini vermek üzere yola çıkan Nihal Doğan’a, gökyüzünde sürpriz yapıldı.

SunExpress’in 1 Ocak’taki İstanbul-Antalya uçağı, ilginç ve bir o kadar da duygusal anlara sahne oldu. Antalya’da yaşayan hasta gelinine böbreğini bağışlamak için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçağa binen Nihal Doğan’ın doğum günü olduğunu öğrenen kabin ekibi, sürpriz ikramda bulundu. Bu hassasiyetlerinden dolayı SunExpress’e teşekkür eden Doğan, Antalya’ya ise gelinine böbreğini bağışlamak üzere gittiğini anlattı.

Doğan’ın, kutsal bir görev için yola çıktığını öğrenen uçuş ekibi ise daha büyük bir sevinç ve şaşkınlık yaşadı. “Doğum günü olduğunu öğrendiğimiz Nihal Doğan’a çeşitli ikramlar yaptığımız esnada gönüllü bir ameliyat için Antalya’ya gittiğini öğrendik ve bu büyük cesareti için küçük bir hediye paketi hazırladık.” diyen şirket yetkilileri, yarın (04.01.2018) operasyon olacak Nihal Doğan’ı, kabin amiri Erman Topkan’ın hastanede ziyaret edeceğini söyledi.