YUSUF ZENGİN

İstanbul Atatürk Havalimanı-Çanakkale arasında Onur Air ile uçanlar şehitlik turları, konaklama ve restoranlarda %35'e varan indirimlerden yararlanabilecek.
Çanakkale’nin Deniz ulaşım Şirketi GESTAŞ A.Ş. ile Onur Air işbirliğinde 1 Kasım’da başlayan İstanbul uçak seferleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Çanakkale Havalimanı'ndan sabah 07:10'da, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 23:20'de tek yön her şey dahil 84 TL'den başlayan fiyatlarla haftanın 7 günü gerçekleşen seferlerin sürdürebilirliğini isteyen Çanakkale’deki turizmciler ve esnafalar da taşın altına elini koyarak, yeni bir indirim uygulamasını hayata geçirdi.

Bu kapsamda İstanbul Atatürk Havalimanı-Çanakkale arası Onur Air ile uçuş yapan yolcular, şehitlik turları, konaklama ve restoranlarda %35'e varan indirimlerden yararlanabilecek. İstanbul’a uçakla ulaşımı tercih edenler, Çanakkale’de belirlenen otellerde %35 indirim, şehitlik turlarında %30 indirim, restoranlarda ise %15 indirimden faydalanmaya hak kazanacak.

31 Mart 2018'e kadar geçerli olacak kampanyadan konaklama, restoran veya şehitlik turlarından birinden her bir bilet için tek indirim Onur Air uçak biletinin ibraz edilmesi halinde uygulanacak. Biletin tanımlı olduğu kişi dışındaki kişiler, o bilet üzerinden indirimden yararlanamayacak.

GESTCARDLI YOLCUYA GİDİŞ DÖNÜŞ 149,90 TL

Diğer yandan uçak seferlerinin başlamasında büyük katkısı olan GESTAŞ A.Ş.’nin Gestcard’lı yolculara yönelik indirim kampanyası da devam ediyor. Gestcard ile İstanbul-Çanakkale uçak seferi yolcuları büyük bir indirimden yararlanıyor. Gestcard tam yaya kartı sahibi yolcu, gidiş dönüş uçak biletine 168 TL yerine 149,90 TL ödüyor. 500 adetle sınırlı olan ve 31 Mart 2018'e kadar olan seferler için satın alınabilecek Gestcard indirim kampanyalı biletler yoğun ilgi görüyor.