Yeni HyperX Cloud Flight Kulaklık, HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Klavye ve HyperX Pulsefire Surge RGB Mouse, Oyuncuları Üst Düzey Performansla Donatıyor.


Kingston® Technology Company Inc'in oyunculara yönelik bölümü HyperX®,ödüllü ürün serisini ilk kablosuz kulaklığı HyperX Cloud FlightTM ve aralarında HyperX Alloy Elite RGBTM mekanik klavye ile yeni HyperX Pulsefire SurgeTM RGB oyuncu mouse’unun yer aldığı yeni RGB oyuncu araçlarıyla genişletiyor. Oyunculara özgürlük ve kolaylık sunan kablosuz HyperX Cloud Flight kulaklık, 30 saat1 ile piyasadaki en uzun pil ömrünü sunuyor. Ürün HyperX kulaklıkların alışılmış ses kalitesi ve rahatlığına da sahip.Yeni Alloy Elite RGB mekanik klavye ve Pulsefire Surge RGB mouse, ek özelleştirme ve kişiselleştirme özellikleriyle birlikte profesyonel düzeyde performans sağlayarak oyunculara etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.


HyperX Başkan Yardımcısı Mark Leathem, "CES'te gösterdiklerimiz HyperX'in, favori FPS konsol oyununu oynayanlardan PC'de rakiplerine karşı mücadele edenlere veya dünyanın dört bir yanından oyuncuların yer aldığı bir e-spor turnuvasına katılanlara kadar, her düzeyde oyuncuya yüksek performanslı oyuncu ürünleri sunmaya ne kadar kararlı olduğunun birer kanıtı.En yeni ürünlerimiz oyunculara özgürlük, kolaylık ve özelleştirme imkanı sunarak etkileyici ve yoğun bir oyun deneyimi oluşturuyor." dedi.


HyperX Cloud Flight Kablosuz Kulaklık
HyperX Cloud Flight kablosuz kulaklık, 30 saat ile piyasadaki en uzun pil ömrünü sunuyor. 90o dönebilen kapalı kulak kapaklarına sahip olan Cloud Flight, 2,4 GHz yayın yapan 50 mm sürücülerle etkileyici oyun sesleri sunuyor. TeamSpeak ve Discord sertifikalı olan kulaklıkta çıkarılabilir bir gürültü önleyici mikrofon yer alıyor. PC, PS4™ ve PS4™ Pro ile kullanılmaya hazır olan kulaklık, LED efektlerini ayarlamaya, mikrofonun sesini kısmaya, kulaklığı açıp kapatmaya ve sesi açmaya yarayan dahili kontrollerle birlikte geliyor. Kulaklık ayrıca üç kutuplu analog ses bağlantısına da destek veriyor. Cloud Flight ihtiyacınız olan her yerde size etkileyici bir oyun deneyimi sunmaya hazır.


HyperX Alloy Elite RGB Mekanik Klavye
HyperX'in tamamen RGB'li ilk mekanik klavyesi olan HyperX Alloy Elite RGB klavye, NGenuity yazılımı ile kapsamlı renk ayarı yapma imkanı sunuyor. Alloy Elite RGB klavye ile doğrudan ürünün dahili hafızasına kaydedilebilen üç özel aydınlatma profili oluşturulabiliyor. Böylece aydınlatma profillerini farklı cihazlarda da kullanabiliyorsunuz. Sağlam çelik bir çerçeveye sahip olan Alloy Elite RGB'de, en üstün oyun deneyimini sunmak için özel medya tuşları, geçişli USB 2.0 girişi ve aydınlatma kontrollerine hızlı erişim yer alıyor. Ürün kırmızı, kahverengi veya mavi CHERRY® MX tuş anahtarı seçenekleriyle geliyor. Alloy Elite RGB klavyede ayrıca ayrılabilir rahat bir bilek koyma yeri ve bütünlük sağlayan dokuya sahip titanyum renkli tuşlar bulunuyor. Üründeki ek özellikler arasında Oyun Modu, N-Key Rollover ve anti-ghosting de yer alıyor.


HyperX Pulsefire Surge RGB Mouse
360° dinamik RGB aydınlatma efektlerine sahip olan HyperX Pulsefire Surge RGB mouse, hız ve hassaslık için 16.000 DPI'a kadar ayar yapma imkanı sunan Pixart 3389 sensörüyle tasarlandı. Oyuncular değiştirdikleri DPI ayarlarını LED göstergede görebiliyor. Bunlara ek olarak mouse’da 50 milyon tıklamaya dayanabilen Omron anahtarları bulunuyor. Pulsefire Surge hızlanma olmayan, doğru, akıcı ve duyarlı bir mouse kullanımı için geliştirildi. HyperX NGenuity yazılımı sayesinde oyuncular altı adet programlanabilir tuşa kendi makro işlevlerini atayabiliyor ve bunları makro arşivine kaydedebiliyor.


Bulunabilirlik
Yeni HyperX oyuncu ürünleri CES Unveiled, Pepcom Digital Experience süresince CES'te ve 11 Ocak tarihine kadar Venetian Hotel'deki HyperX Tower Suite #30-335'te gösterilecek.
HyperX Cloud Flight oyuncu kulaklığı - Ocak ayından itibaren
HyperX Alloy Elite RGB mekanik klavye - Ocak ayının başından itibaren
HyperX Pulsefire Surge oyuncu mouse - 2. çeyrekten itibaren ulaşılmaya başlanacak.


E-spor ve geleneksel spor topluluklarının lider destekçilerinden HyperX, en son Dallas Mavericks ve NBA2K takımı Mavs Gaming ile işbirliği yaparak NBA ve e-spor takımlarına desteğini sürdürüyor. NBA'den diğer etkili kişiler ve e-spor takımları arasında Philadephia 76ers ve e-spor takımı Team Dignitas, Boston Celtics'ten Gordon Hayward, Sacramento Kings'ten De'Aaron Fox, Echo Fox e-spor takımının sahibi Rick Fox ve Utah Jazz ve Detroit Renegades'in sahibi Jonas Jerebko yer alıyor.

.
Özellikler
HyperX Cloud Flight Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Kulaklık:
Sürücü: Dinamik, neodim mıknatıslı 50 mm
Tür: Kulağı tamamen saran, Arkası kapalı
Frekans tepkisi: Kablosuz: 20Hz–20.000Hz, Analog: 15Hz-23.000Hz
Özdirenç: 32 Ω
Ses basınç seviyesi: 1kHz'de 106dBSPL/mW
T.H.D.: < 2%
Ağırlık: 300g
Ağırlık (Mikrofonla birlikte) 315g
Kablo uzunluğu ve türü: USB şarj kablosu (1 m) + Çıkarılabilir 3,5mm kulaklık kablosu (1,3 m)
Mikrofon
Öğe: Elektret kondansatörlü mikrofon
Kutup dizilimi: Gürültü önleme
Frekans tepkisi: 100Hz-7.000 Hz
Duyarlılık: -45dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)
Pil ömrü
30 saat1 – LED kapalı
18 saat – LED yanıp sönerken
13 saat – LED sürekli açık
Kablosuz Menzili
20 metreye3 kadar
HyperX Alloy Elite RGB Klavye Teknik Özellikleri:
Anahtar: CHERRY MX
Tür: Mekanik
Arka Aydınlatma: RGB
- Tuşlar: 16.777.216 renk
- Işık Çubuğu: 2.500.000 renk
-Medya Tuşları: 6.000.000 renk
Işık efektleri: Her tuşta RGB aydınlatma4 ve 4 parlaklık seviyesi
Dahili bellek: 3 profil
Bağlantı türü: USB 2.0 (2 adet USB bağlantısı)
USB 2.0 Geçişi: Evet
Sorgu oranı: 1000Hz
Anti-ghosting: %100 anti-ghosting
Key Rollover: N-key modu
Medya kontrolü: Evet
Oyun Modu: Evet
İşletim Sistemi uyumu: Windows® 10, 8.1, 8, 7
Anahtarlar5
CHERRY MX RGB Mavi: Tıklamalı, 50cN çalıştırma gücü
CHERRY MX RGB Kahverengi: Dokunsal, 45cN çalıştırma gücü
CHERRY MX RGB Kırmızı: Doğrusal, 45cN çalıştırma gücü
Kablolar
Tür: Bağlı, örgülü
Uzunluk: 1,8m
Boyutlar
Genişlik: 444,00mm
Derinlik (bilek koyma yeri ile): 226,80mm
Yükseklik: 37,40mm
Ağırlık (Klavye, bilek koyma yeri ve kablo): 1467g