TAMAY ZENGİN

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hatay Havalimanı'nda incelemelerde bulundular.

Yönetim Kurulu toplantısının ardından Havalimanında incelemelerde bulunan DHMİ Genel Yönetim Kurulu üyeleri Ali Rıza YÜCEULU, Mehmet ATEŞ, Erol ÇITAK ve Sadettin PARMAKSIZ refakat ettiler.

DHMİ Genel Müdürü Ocak Hatay gezisiyle ilgili olarak twitter hesabından (twitter.com/fundaocakdhmi) paylaşımlarda bulundu.

İşte o Tweetler:

"Bugün,Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Hatay Havalimanı’nda denetleme ve incelemelerde bulunduk, Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik.
Ayrıca kıymetli mesai arkadaşlarımızla bir araya gelip sohbet ettik. Bizleri her zamanki misafirperverlikleriyle bağırlarına basan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum
Göreve geldiğim günden beri 20'den fazla havalimanını ziyaret edip, başarılarımıza alın teri ve emekleriyle katkıda bulunan çalışanlarımızla hasret giderdik. İnşallah yıl sonuna kadar ziyaret etmediğim Havalimanı kalmayacak."

Genel müdür, personele gösterdiği yakın ilgi ve havalimanına ziyaretinin anısına Hatay'ın meşhur mozaiğinden yapılan DHMİ logosu ve kendi portresi hediye edildi.