YUSUF ZENGİN

Pegasus Havayolları ile seyahat eden Nilgün adlı yolcunun kafasına, uçaktaki tam olarak kapatılmayan baş üstü dolabından laptop (dizüstü bilgisayar) düştü.

Pegasus ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana’ya seyahat eden Nigün adlı yolcu, uçağın inişinden sonra büyük bir şok yaşadı. Tam olarak kapatılmayan baş üstü dolabının açılması ile kafasına laptop düşen Nilgün adlı yolcu, doktor çağırmayan ve sadece “doktor çağıralım mı?” diyerek gerekli ilgiyi göstermeyen Pegasus kabin memuruna (hostes) da tepki gösterdi. Daha sonra tekerlekli sandalyede ağlayarak bagajını almaya gittiğini dile getiren Nigün adlı yolcu, yaşadığı mağduriyeti sikayetvar.com’a anlattı.

İşte o şikayet yazısı:

Pegasus Havayolları Kafama Cisim Düştü

Bugün sabah Sabiha Gökçen’den 7/50 uçağıyla Adana geldim iniş yapıldıktan hemen sonra yukarıdaki bagaj kabininden kocaman bir laptop kafama düştü kafam anında şişti ve boynumda bir acı oluştu, ben olayın şokuyla ne olduğunu anlamaya çalışırken yolcuların kalabalığıyla ağlayarak kendimi çıkışta buldum, hostes su getirdi doktor çağıralım mı dediler dediler ama çağıralım mı değil çağrılmalıydı! Ben hem korktum hem canım yanıyor hem şoktayım! Kısacası benim bilinçli davranacak bir halim yoktu tekerlekli sandalyeyle ağlaya ağlaya gittim.