Türkiye’nin öncü elektronik güvenlik markası Tepe Güvenlik, yeni müşterilerine kurulumu yapılacak alarm sistemlerinden hem işyerine hem eve aynı anda alım yapılması durumunda ikinci sistem için iki yıl boyunca yüzde 50 indirim sağlıyor.
Konutların yanı sıra küçük işyerlerini de hedefleyen kampanyadan yararlanmak için iki yeni alarm sistemi montajının da mart ayı içerisinde yapılması gerekiyor.
İkinci alarm sistemi için tüketiciler yazlık konutlarını veya işyerlerini tercih edebilecek.Tüketiciler kendisi ile birlikte bir arkadaşı ya da yakını ile beraber başvurarak da bu kampanyadan faydalanabiliyor. Aynı anda hem işyerinde hem de evinde komple güvenlik konforu yaşamak isteyen tüketicileri hedef alan yeni kampanya ile tüketicilere sahada keşif ve teknik destek sağlamak için eğitimli ve bilgili bir danışman ekibi de ücretsiz olarak sağlanmakta.
Tepe Güvenlik, elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermekte, satış öncesi ve sonrasında verdiği teknik destek çalışmalarıyla sektörde örnek teşkil etmekte.