YUSUF ZENGİN

Kabin Memurları Derneği TASSA ile TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB) arasında protokol imzalandı. Derneğe üye kabin memurları (hostes), anlaşmayla 4000 TL’ye kadar ‘0’ faizli ihtiyaç kredisi alabilecek.

TASSA Yönetim Kurulu Başkanı Sabit Coşkun, TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, TEB Bireysel Bankacılık Satış Direktörü Ahmet Yıldırım, TEB Bireysel ve Yıldız Bankacılık Bölge Satış Müdürü Gökhan Abacılar ve TEB Florya Şube Müdürü Mete Selamet’in katıldığı bir toplantı ile TASSA ve TEB arasında geniş çaplı bir işbirliği anlaşması imzalandı. Protokole göre TASSA üyelerine; özel İhtiyaç Kredisi, Bireysel Emeklilik ve Yıldız Priority Kredi Kartı uygulamaları için düğmeye basıldı.

TASSSA Yönetim Kurulu Başkanı Sabit Coşkun tarafından yapılan açıklamada, TASSA-TEB Protokolü ile ilk yürürlüğe konan uygulamanın 4000 TL’ye kadar, ‘0’ faizli ihtiyaç kredisi uygulaması olacağını üyelere duyuruldu.

ÜYELER YARARLANACAK!

Tüm TASSA üyelerine sunulan bu haktan derneğe yeni üye olacak olanlar da yararlanabilecek. Başvuru koşulları ve kabul koşulları da dahil olmak üzere konu ile ilgili tüm detayların kısa zamanda TASSA’nın internet sitesinde yer alacağını ve üyelerinin gerek internet sitelerini gerekse sosyal medya hesaplarını takip etmelerinin önemli olduğunu vurgulayan Coşkun, üyeleri için anlamlı ve değerli farklar yaratan tüm çalışmalar için duyduğu gururu dile getirdi: “Özellikle son bir yıldır büyük bir özveri ile yaptığımız yoğun çalışmalarımızla üyelerimiz için fark yaratacak uygulamaların mimarı olmak istedik. Gerek mesleki gerek sosyal gerekse ekonomik süreçlerde üyelerimizin yanında ve destekçisi olacak uygulamaları büyük bir hızla hayata geçiriyoruz. TEB işbirliğiyle sunduğumuz Faizsiz İhtiyaç Kredisi çalışması da bu uygulamalardan sadece bir tanesi. Onlara katkı sağlamak amacıyla hazırladığımız fırsatlardan yararlanmak isteyen üyelerimizin derneğimizin tüm sosyal medya kanallarını takip etmeleri çok önemli” şeklinde konuştu.

Sabit Coşkun, “Oldukça yorucu bir tempoda fedakarca çalışan üyelerimiz değerli Kabin Memurlarının her türlü desteği hak ettiğini biliyor ve onların her alanda temsilcisi olmakla gurur duyuyoruz” dedi.