23 yıldır dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılarak, geleneksel iskender lezzetini kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla misafirlerine sunan HD İskender, İstMarina AVM’de misafirlerini ağırlamaya başladı.

Yeni restoranını İstMarina AVM’de hizmete açan HD İskender, misafirlerine Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti iskenderi, gelenekselliğini ve ritüellerini koruyup; en kaliteli haliyle ve uygun fiyatla sunarak farklı bir deneyim yaşatıyor.

Türk mutfağının lider temsilcisi olan HD İskender, İstanbul’daki 39., Türkiye’deki 87. restoranı ile büyümeye devam ediyor.

Tarladan çatala her aşamasını titizlikle kontrol ettikleri ve işinin ehli ustalarla hazırladıkları doyurucu Türk mutfağı lezzetlerini yeni misafirleriyle buluşturacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ; “HD Holding olarak, 1995 yılından bu yana misafirlerimize hizmet veriyoruz. Tüm markalarımızda olduğu gibi HD İskender’de de önceliğimiz her zaman misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak. Türkiye genelindeki yatırımlarımıza bu sene de hız kesmeden devam ederek, yıl sonuna kadar tüm markalarımızda toplam 50 yeni şubeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.