WOW Convention Center’da 1-12 Mayıs tarihinde düzenlenecek IFTE Fuarı’nın Altın Sponsoru Atlantik Uçuş Akademisi (AFA), fuar sonuna kadar yapılacak erken kayıtlarda yüzde 10 indirime gidecek.
Havacılık sektörüne kaliteli, dinamik, profesyonel pilotlar kazandırmaya devam eden AFA, pilotaj eğitim ücretlerinde yapmış olduğu kampanya ile havacılık sektörüne gönül vermiş yeni pilot adaylarına kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları’nın (THY) ana sponsorluğunda, Atlantic Uçuş Okulu (AFA), 19 Mayıs Üniversitesi Uzaytem’in altın, TAI’nin gümüş ve Erah Uçuş Okulu’nun bronz sponsorluğunda düzenlenecek olan fuara, sektörün öncü kuruluşları katılacak. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları İşletmeleri’nin de stand ile katılım sağlayacakları fuarda önemli bir de etkinlik gerçekleştirilecek.  11 Mayıs Cuma günü resmi açılışı yapılacak olan fuarın ilk günü bütün eğitim organizasyonlarının katılımıyla bir çalıştay gerçekleştirilecek. SHGM Bahri Kesici ile DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak’ın da katılacağı çalıştayda, konusunda yetkili isimler görüş ve önerilerini sunacak,  havacılık eğitiminin geldiği nokta ve geleceği enine boyuna masaya yatırılacak.

İDOLLER FUARA GELECEK

Fuarın ikinci günü ise havacılık tutkunu gençler akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk ve kendisi gibi akrobasi pilotu olan kızı Semin Öztürk ile birlikte merak ettikleri sorulara cevap bulabilecekleri söyleşiye katılacaklar. Ayrıca ziyaretçiler, sektörde idol olarak görülen sürpriz isimlerle  fuar boyunca sohbet etme fırsatı da bulacaklar. www.ifteistanbul.com adresinden kayıt yaptıranlar sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.